Hayatınızda en son ne zaman tamamıyla gevşemiş vaziyette olduğunuzu ve beslendiğinizi ve ilgilenildiğinizi hatırlıyor musunuz? Yoksa bedeniniz ya da varlığınızla ilgili hiçbir yargı olmadan en son iyileştirme ve şefkat görmenizden bu yana biraz uzun zaman mı geçti?

Başımızda bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların, kalıpların, bakış açılarının, dikkate aldıklarınızın depolandığı 32 nokta vardır. Başınızdaki bu noktalara parmak uçlarıyla nazikçe dokunulunca; hayatınızda sizi sınırlayan, kısıtlayan, engelleyen ve kendi en yüksek potansiyelinizi gerçekleştirmenize izin vermeyen her şeyden çaba harcamadan ve kolayca özgürleşirsiniz. 

Bars seansı sonrasında zihniniz içindeki bütün gereksiz gevezelikten kurtulur. Zihinsel netlik ve berraklığa kavuşursunuz. Bu daha fazla odaklanma, konsantrasyon ve başarıyı beraberinde getirir. Stresten özgürleşmiş olarak görmediğiniz ve fark etmediğiniz seçeneklerinizi görmeye başlarsınız. Odağınız problemden, çözüme döner.

Her Bars Seansı, hayatının belli alanlarındaki 5-10 bin yıllık kısıtlamaları, bu alana karşılık gelen belirli Bar’ a dokunulduğunda serbest bırakabilir. Bu uygulama hayatınızın bütün yönlerinde değiştirmeye istekli olduğunuz kısıtlamaları çözen inanılmaz besleyici ve rahatlatıcı bir uygulamadır.


The Bars® binlerce kişiye bedenlerinin ve hayatlarının uyku, sağlık , kilo, para, seks, ilişkiler, korku, stres ve çok daha fazlası dahil pek çok yönlerinde değişime yardımcı olmuştur. En kötü ihtimal, hayatınızın en iyi masajını yaptırmış gibi hissedersiniz. En iyi sonuç hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekle dönüşebilir.

Hayatınızda değişmesi gereken alanlar mı var? Bu değişimi kolaylıkla gerçekleştirmenin yollarını mı arıyorsunuz? Hayatın size neşe, kolaylık ve ihtişamla getirmesini istiyorsanız bu sınıfta yerinizi hemen ayırtın...