The Guild of Energists - Enerjistler Birliği

profesyonel üye ve eğitmeni

Murat Aydın ile  uluslararası sertifikalı

Modern Enerji Eğitimleri

goe.png

Otuz yılı aşkın bir süredir çok geniş bir yelpazade başarıyla uygulanan EFT ( Duygusal Özgürleşme Teknikleri) nin bu yeni versiyonuyla enerjinizi yükseltmenin modern tekniklerini öğrenin.

Bu güne kadar EFT' ile sadece olumsuz duygu, düşünce ve fiziksel problemleri şifalandırmaya ve temizlemeye odaklandıysanız, MET (Modern Energy Tapping) ile tüm bakış açınızı değiştirin. 

Canlandırıcı ve ilham verici egzersizleri ile enerjimizi sürekli yüksek tutmamızı sağlayacak teknikleri öğreneceğimiz bu temel eğitim ile tüm problemlerinize enerjetik çözümler üretmenin harika yollarını keşfedeceksiniz. ..

Bu eğitimle problemleri çözmenin ötesinde yüksek enerji akışının sağladığı yaratıcılık, ilham ve coşkunun kapısını açmış olacaksınız. Çözüme odaklanarak, yüksek enerji frekanslarının getirdiği şifa ve yenilenme sürecini deneyimlemeye başlayacaksınız. 

İlk kez EFT eğitimi alacaksanız siz de bu harika yolculuğa EFT'nin bu en güncel versiyonuyla başlayın. 

Modern Energy Tapping ile hayatımızı sağlık, mutluluk ve bolluk ve başarı içinde yaşamak için hangi enerjilere ihtiyaç duyduğumuzu belirleyerek, enerji sisteminizi bu enerjilerle güçlendirmeyi öğreneceğiz. 

Eğitim sonunda merkezi İngiltere'de bulunan Enerjistler Birliği / GoE (www.goe.ac) onaylı sertifika verilecektir. Eğitim fiyatına 1 yıllık GoE üyeliği ve eğitim materyali ve 1 yıllık Energist dergisi aboneliği dahildir. Bir yıllık standart GoE üyeliğiniz ile resmi web sitesi üzerinden bir çok doküman ve eğitim materyaline ücretsiz ve indirimli erişim imkanınız olacak, yılda dört kez yayınlanan Energist dergisi ise adresinize posta yoluyla gönderilecek; GoE’nin sosyal medya hesapları üzerinden dünyanın dört bir yanından enerjistlerle tanışma ve seans değişimi fırsatına sahip olacaksınız. 

Modern Energy Tapping'i hangi alanlarda kullanabilirim?

Belirli konudaki bir stresinizden özgürleşmek; geçmişi şifalandırmak, gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek, başarı ve performansı arttırmak, ilişkileri şifalandırmak, grup performansını arttırmak ve enerji milyoneri olmak gibi bir çok alanda MET tekniklerini kullanabilirsiniz.


Klasik EFT’yi biliyorum ve uyguluyorum, neden Modern Energy Tapping eğitimi almalıyım?

Klasik EFT sadece negatif kurulum cümleleriyle çalışır, amaç hiç negatif duygu hissetmemektir. MET ise pozitif kurulum cümleleriyle çalışır ve amaç pozitif duyguların hissedilmesini sağlamaktır. Klasik EFT sizi eksi on seviyesinden sıfır - nötr duygu durumu noktasına getirmeye odaklanırken, MET ile skalanın artı tarafına odaklanır ve sizi yüksek enerji akışının yaşandığı +10 seviyesine taşır. Günlük hayatın içinde enerjimizi yükseltmek ve sorunları probleme değil çözüme odaklanarak çözmek için Modern Energy Tapping öğrenmelisiniz.

İlk kez EFT eğitimi alacağım, Modern Energy Tapping ile başlayabilir miyim?

Evet, MET size hayatınızın tüm alanlarında kullanabileceğiniz ve tüm sorunlarınıza çözüm sağlayabileceğiniz olanaklar ve teknikler içeriyor.

Bu eğitimin sonunda profesyonel seanslar yapabilir miyim?

Bu temel eğitim daha çok kendinizle ve yakın çevrenizle yapacağınız terapi gerektirmeyen problemlerin çözümünü sağlamaya yönelik olarak kurgulanmıştır. 
Bununla birlikte, Modern Energy Tapping farklı enerji teknikleri ile profesyonel çalışmalar yapan Enerjistler için de tamamlayıcı uygulamalar ve yeni bakış açıları içermektedir. 
Profesyonel seanslar yapmak ve ciddi problemler üzerinde çalışma yapabilmek için eğitiminize üç günlük Modern Energy Tapping Professional eğitimi ile devam edebilirsiniz. Modern Energy Tapping Foundation Eğitimi, uzmanlık eğitimini almanın ön koşuludur.

Bu eğitimi aldıktan sonra arkadaşlarıma ya da aileme uygulama yapabilir miyim?

Evet, MET eğitimi hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabileceğiniz bir çok farklı teknik içeriyor. Örneğin ailenizle bir araya gelip, “daha mutlu bir aile olmak için ailemizin hangi enerjilere ihtiyacı var? diye sorabilir ve belirlediğiniz konularda tüm aile üyeleriyle birlikte ailenizin enerji sistemini güçlendirebilirsiniz.