piere jeanty.png

Jean Adrienne Arınma Sistemi Nedir?

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi ruhsal gelişim alanında yazar, konuşmacı ve öğretici olan Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esinle geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan veya yaşamımızda çeşitli sorunlar olarak kendini gösteren ve dolayısıyla öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin, Yüksek Benliğimizin (veya üst bilincimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar.

 

Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar ve sorunlar, genellikle çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait, iç benliğimiz veya bilinç dışımızdaki eski, uygun olmayan, yanlış programlardır. Bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi, sıklıkla ruhumuzun geçmiş yaşam süreçleri veya atalarımıza ait başka yaşam süreçleri, hatta bazen de ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel boyutlardaki yaşam süreçlerimiz olabilmektedir. Bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar enerji alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanabilmektedir.

 

JACS şu anki yaşamımızı olumsuz etkileyen bu etkilerin kaynaklandığı kaynak yaşam sürecinin ve olgunun saptanmasına ve etkinin kaynağında arındırılmasına olanak sağlar; bu yapıldığında etki tüm zamanlar için arındırılmış olur ve etkinin üzerimizdeki döngüsü sonlanarak yaşamımızın bu etkiden özgürleşip şifalanması ve gerçekliğimizin değişmesi sağlanır.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi Nerelerde Kullanılabilir?

 

Yaşamımızın sorunlu olan veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,

• Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik,

• Fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik (*),

• Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,

• Çeşitli korkularımız/fobilerimize yönelik,

• Kişilerden veya mekanlardan parazit enerjileri ve eklentileri arındırmaya yönelik.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi seansları nasıl gerçekleşir?

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi seansları Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel seanslardır. Seansta danışan tamamen bilinç boyutundadır ve kolaylaştırıcı danışanın Yüksek Benliğinden önce üzerinde çalışılan etkiye yönelik gerekli bilgileri alır, bunlar danışanın deneyimlemekte olduğu durumla ilgili çeşitli bilgiler ve etkinin kaynaklandığı yaşam süreci, oradaki yaşanmışlık ve ruhun buna verdiği tepkiyle ilgili bilgilerdir; sonrasında çeşitli arınma işlemlerine geçilir.

 

Tüm seans dosya protokolünün yapısının akışına uygun olarak, Yüksek Benliğin rehberliği ile uygulanır. Bir seans genellikle 1-1,5 saat arası sürer, ancak bu süre danışanın kaldırabileceği arınma düzeyine göre değişebilir.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi seanslarında niyet her zaman üzerinde çalışılan konuya dair mümkün olan tüm arınmanın bir seansta gerçekleşmesi olmakla birlikte, bazen ayni konu üzerinde 2. veya bazen 3. bir seans gerekli olabilir. Devam seansının gerekli olup olmadığı seansın sonunda belli olur ve devam seansı ilk seansın işleme süresi bittikten sonra yapılır.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi seansları hem bizim uygulamamız hem de bize uygulanması çok kolay, pratik ve zevkli, iç görümüzü ve bilinç düzeyimizi oldukça yükselten seanslardır.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi seanslarında, çok ender durumlar haricinde, mutlaka bir enerji değişimi ve çözülüm gerçekleşir ve Jean Adrienne Arınma Sistemi seanslarından gelen şifa oldukça etkili bir şifadır.

 

Bununla birlikte Jean Adrienne Arınma Sistemi yönteminin en önemli özelliklerinden biri çok yumuşak bir arınma yöntemi olması ve bu şifayı bir şifa krizine yani olumsuz bir arınma sürecine yol açmadan sağlamasıdır.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi seansları bire bir yapılabileceği gibi, ayni derecede etkili olacak şekilde uzaktan da yapılabilir.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi seansları neleri içerebilir?

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi içerisinde, seans sırasında Yüksek Benliğimiz tarafından gerekli görüldüğü üzere kullanılabilen, çeşitli güçlü araçlar da vardır:

• Olumlamalar, ritüeller, dualar, semboller, meleklerle çalışma;

• Hayvan totemimizi saptama ve şifalandırma;

• Ki blokajlarına yönelik akupunktur (akupresür);

• Dengede olmayan veya ağır hasarlı olan bir çakranın/çakraların saptanması ve arındırılması;

• Enerji alanındaki bir hasarın saptanması ve giderilmesi;

• Çiçek esanslarıyla, yağlarla, kristaller-taşlarla ve bunların frekanslarıyla çalışma;

• Var olabilen bir ters dönme (polarite) durumunun saptanması ve giderilmesi;

• Bu yaşam için yaşam anlamımızın açıklanması;

• Bizi beslemesi gereken noksan öğelerin saptanması;

• Yin/yang enerjilerindeki dengesizliklerin saptanması ve giderilmesi;

• Frekansımızı yükseltici bir titreşimsel rezonansın uygulanması;

• Yükselişe yönelik bir niteliğin uyandırılması;

• Organ/Salgı Bezlerindeki yaraların görülmesi ve şifalandırılması;

• DNA etkinleştirmeleri (aktivasyonları);

• Arkon bağlantılarının arındırılması;

• Yaşlanmaya neden olan J-mühürlerinin arındırılması.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimi nasıldır ve Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimini kimler alabilir?

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimi 2 aşamalıdır.

 

İlk aşaması Jean Adrienne Arınma Sistemi Güçlendirme (Empowerment) dir. Jean Adrienne Arınma Sistemi Güçlendirme, Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitiminin 2. ve son aşaması olan Jean Adrienne Arınma Sistemi Uygulayıcı/Öğretici (Practitioner/Teacher) eğitimi için ön gerekliliktir.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi - Güçlendirme eğitimi şunları içerir:

 

• Jean Adrienne Arınma Sistemi ve gücümüzü uyandırmaya yönelik bilgiler,

• Epifiz ve hipofiz bezlerinin aktivasyonu,

• Jean Adrienne Arınma Sistemi protokolü – temel kinesioloji,

• Jean Adrienne Arınma Sistemi dosyaları, Jean Adrienne Arınma Sistemi Güçlendirme el kitabı,

• Bir seansın nasıl gerçekleştirileceği.

Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimi almak için herhangi bir şart yoktur, ruhsal gelişim alanında çalışan veya çalışmayan dileyen herkes bu uygulaması kolay ve basit olan arınma yönteminin eğitimini alabilir. Jean Adrienne Arınma Sistemi - Güçlendirme eğitiminden sonra kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve başkaları için arındırıcı ve şifalandırıcı Jean Adrienne Arınma Sistemi seansları yapabilir hale gelirsiniz.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimi, her şeyden önce, içsel gücünüzü elinize almak ve yaşam misyonunuzun yolunda yürümenizi kolaylaştırmak adına kendinize yapabileceğiniz önemli bir yatırımdır.

 

Eğitime katılmak için neoma.post@gmail adresine mail atabilir, 0533 657 3297 nolu telefona mesaj atabilirsiniz. 

(*) Jean Adrienne Arınma Sistemi fiziksel, duygusal ve zihinsel hastalıklarda teşhis ve tedavi yapmaz; ancak bu olguyu yaratan enerji dengesizlikleri ve tıkanıklıklarının ortadan kalkmasına bütünsel olarak yardımcı olur; zihinsel ve bedensel rahatsızlıklarda bütünsel şifa geleneksel tıp ile desteklenmelidir