Teochi, The Guild of Energists (www.goe.ac) profesyonel üye ve eğitmeni olan Murat Aydın’ın kendi şifalanma sürecinde sezgisel esin ve ruhsal rehberlikle geliştirdiği bir şifa, arınma ve tekamül sistemidir.  

Teochi ile sonsuz ve sınırsız Kaynak’tan gelen ışık, sevgi ve bilgi frekanslarıya bağlantı kurarak hayatımızın her hangi bir alanında ihtiyaç duyduğumuz dönüşüm, farkındalık ve iyileşmeyi gerçekleştirebiliriz.  Kadim ruhsal bilgiler ve kuantum dinamiklerinin kesiştiği alanlarlardan  gelen bilgiler, bu şifa ve arınmanın nasıl gerçekleştiğini anlamamızı sağlar. 

Teochi pratiği ruhsal anatomimizi ya da “enerji bedeni”mizi oluşturan üç farklı sistemdeki yapısal problemlerin çözümünü sağlar. Çakra-aura sistemi ve meridyen sistemindeki enerji akışını güçlendirerek ve  pasif enerji kanallarımız olan axial enerji kanallarımızı aktive ederek; enerji sistemimizdeki blokajların çözülmesine, enerji sistemimizin beslenmesi gereken titreşim ve frekanslarla beslenmesine hizmet eder. 

Bu arınma ve beslenmenin dolaylı sonucu, fiziksel iyileşme, duygusal dengelenme, zihinsel sakinlik ve netliktir. Enerji sistemimizde gerçekleşen bu yapısal değişim hayatımızın her alanına pozitif olarak yansır.  

Teochi Eğitimleri’nde enerjiye uyumlandığınız andan itibaren bu evrensel titreşim ve frekansları hissetmeye ve bir enerji alanı kurmaya başlayabilirsiniz.  Bire bir uygulama ve uzaktan uygulama tekniklerini öğrenerek kendiniz ya da başkaları için şifaya, sevgiye ve bilgiye kanallık yapabilirsiniz. 

Temel Eğitim iki gün sürer, bu iki günlük program içinde hayatımızdaki zorluk ve problemlere, gerçekleştirmek istediğimiz niyet ve hedeflere, kadim bilgiler ve kuantum felsefesininin bakış açısından bakmayı öğreniriz. İlahi kaynaktan gelen evrensel enerjiye uyumlanırız ve bu enerjiyi amaçlarımıza uygun şekilde nasıl kullanacağımızı öğreniriz. 

İki günlük eğitim sonunda  Teochi’yi hayatınızda kendini tekrar eden, çözüm bekleyen  fiziksel, zihinsel ya da duygusal her hangi bir problemin çözümü  için, gerçekleştirmek istediğiniz bir niyeti gerçekleştirmek için, arınma ve tekamül için, ihtiyaç duyduğunuz şifa, sevgi ve bilgiyle beslenmek için kullanabilirsiniz. 

Eğitimin ikinci bölümü problemlere daha derin bir bakış açısından bakmamızı sağlar. Kadim bilgiler ve kuantum dinamiklerini  daha geniş bir bakış açısından yorumlayarak, problemlerin çözümleri için pratik araçlar kullanmaya ve üretmeye başlarız.  Üçüncü aşamada ise bu sistemi başkalarına da öğretmek için gereken yetkinlikleri edinmiş olarak Teochi Eğitmeni olabilirsiniz.

 

 


 

Teochi Insta.png