Neval & Marje Aydın ile Evrensel Yasalar

Yaşadığımız evren hem fizik hem de fizik-ötesi boyutlarıyla eşsiz bir denge ve kaosu bir arada barındıran muazzam bir bütün. Bütünün ahengiyle uyum içinde olduğumuzda, bizim hayatımızda da her şey yolunda gider; neşeyi, mutluluğu ve bolluğu deneyimleriz. 
Bu ahengi sağlayan ise Evrensel Yasalar'dır. Varlığın tüm boyutları bu evrensel yasalara tabidir ve kaosun içindeki düzeni sağlarlar.

Hayatımızda problem olarak kendini gösteren her şey, bizim ya da ruh grubu üyelerimizin bu yasalarla ilgili yaşadıkları uyumsuzluklardan kaynaklanır. 

Bu evrensel yasaların farkındalığıyla yaşadığımızda, hayatımızdaki tıkanıklıkları giderebilir; anda ve akışta olmanın mucizelerini deneyimlemeye başlarız. 

Neval ve Marje ile ayda iki kez üç saatlik programlarla dikkatimizi ve farkındalığımızı bu evrensel yasalar üzerinde yoğunlaştıracağız. 

Pranayama ile anda ve akışta olmaya hazırlanacağız, ele aldığımız evrensel yasalarla ilgili akıştan gelen bilgi, sevgi ve ışıkla yasayla ilgili farkındalığa ve bilince bağlanacağız. 

Yasayı ihlal ettiğimiz tüm zamanları onurlandırıp, şifa enerjileriyle dengeleyeceğiz. Yasalarla ilgili meditasyon ve paylaşımlarla programımızı tamamlayacağız. 

Evrensel Yasalar’la ilgili workshopların ilkinde gündemimiz "Eylem Yasası" ve "Tanrısal Akış Yasası" olacak.

Tarih: 19/12/2018 - 18:30 – 21:30
Katılım Ücreti: 70 TL
Kayıt ve detaylı bilgi için
Neoma Gelişim:
0544 449 6060

ins.png