The Guild of Energist Master Eğitmeni Murat Aydın ile "Para Kursu!..."

24-25 Nisan 2019 18:30 - 22:00

The Guild of Energists (www.goe.ac) kurucusu Silvia Hartman'ın Modern Energy Tapping, Energy in Motion , Modern Stres Yönetimi ve SüperMind eğitimlerinden tekniklerin kullanıldığı ve parayla olan ilişkinizi sonsuza dek değiştirecek "Para Kursu"na davetlisiniz.

Para temalı 32 farklı egzersizle parayla olan ilişkimizi bir üst seviyeye taşıyoruz. Bu kurs çok eğlenceli ve parayla ilgili enerji seviyesinin yükselmesinin sonuçlarını görmek açısından çok şaşırtıcı...

Bu kursla birlikte aynı zamanda Modern Energy Tapping hazırlık Kursu da almış oluyorsunuz. Modern Enerji Teorisi'ne dayanan bu bakış açısıyla hayatınızın farklı alanlarını zenginleştirme fırsatına da sahip olacaksınız.

Parayla ilgili problemlerinizi çözmek istiyorsanız,
Parayla olan ilişkinizi bir üst eviyeye taşımak istiyorsanız,
Parayla ilgili eski bakış açınızdan özgürleşip kendinize yep yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız,
Gerçek bir para başarısı için kendi potansiyelinizi görmek istiyorsanız ve
Hayatınızdaki para akışını güçlendirecek gerçek değişimler yaratmak istiyorsanız,

bu kurs sizin için !...

Murat Aydın hakkında:

2014 yılından itibaren The Guild of Energist 'de (https://murataydin.goe.ac/) profesyonel üye ve eğitmen olarak çalışmalarını yürüten Murat Aydın; Energy EFT Master Practitioner, Modern Energy Tapping Professional, EMO Master Practitioner, Modern Energy Coach, Modern Stres Yönetimi ve SüperMind Master eğitimleri veriyor.

Murat Aydın aynı zamanda sezgisel esin ve ruhsal rehberlik yoluyla geliştirdiği Teochi adındaki şifa ve tezahür sisteminin de kurucusu ve eğitmeni.

2015 yılında eşi Neval Aydın'la birlikte kurdukları Neoma Gelişim'de (www.neoma.com.tr) enerji, şifa sanatları, yoga, farkındalık ve ruhsallık alanında çalışmalarını sürdürüyor.

Kayıt ve detaylı bilgi: 0544 449 6060 Neoma Gelişim