TEOCHİ UYGULAYICI EĞİTİMİ


Teochi kim olduğumuzu hatırlamamızı sağlayan ve varlığımızın tüm boyutlarıyla bağlantı kurmamızı sağlayan bir enerji "alan"ı oluşturur.

Bu "alan"ın içinde enerji bedenimizdeki blokajlar çözülür, enerji bedeni hasarları şifalanır, çakra-aura sistemimiz ve enerji meridyenlerimiz dengelenir ve kaynakla bağlantı kurmamızı sağlayan yeni enerji meridyenleri aktive edilir. Bunun hayatımıza yansıması sağlık, dinginlik, huzur, içsel barış, farkındalık, değişim ve derin seviyede bir anlayıştır.

Teochi, "alan"la bağlantı kurmamızı ve ihtiyacımız olan şifa, sevgi ve bilgiyle beslenmemizi sağlayan bir süreci başlatır. Bu süreç evrensel yasaların dinamikleriyle, kuantum alanda işleyen bir dengelenme, şifa ve tekamül sürecidir.

Bu süreç zihnimizin iradesinin, ruhumuzun iradesiyle hizalanmasını sağlar ve seçimlerimiz, kararlarımız ve yaşamımız ruhsal amacımıza hizmet etmeye başlar.

Teochi ile "Faklılaşmamış Kaynak" tan gelen ve her şeye dönüşme potansiyeli olan enerji dalgalarına bağlanırız. Bu, ruhumuzun beklediği kavuşma anıdır.

Teochi Semineri ile "enerji merkezlerimizi" aktive eden bir inisiyasyon alırsınız ve arınma, şifa ve dengeleme tekniklerini öğrenirsiniz.

Teslimiyet içinde, kişinin ihtiyaç duyduğu şifa, sevgi ya da bilgiyle bağlantı kurmasını sağlayan enerji kanallarını nasıl aktive edeceğinizi öğrenirsiniz.

İki günlük eğitim süresince ve sonrasında farkında olmadığınız, kullanmadığınız ya da reddettiğiniz gücünüz, yetenekleriniz ve potansiyeliniz ortaya çıkar.

Uygulayıcı olarak "alan"ın içinde olduğumuz için biz de uygulama yaptığımız kişiyle birlikte dönüşürüz.

Teochi uygulaması kısa orta ve uzun vadeli kalıcı etkiler sağlayan, kişinin farkındalık ve bakış açısının genişlemesini sağlayan ve ruhsal gelişim sürecini destekleyip hızlandıran açılımlar sağlar.

Fiziksel, zihinsel ve duygusal alanda kişinin kendi iyileşme mekanizmalarını harekete geçirir.

İki günlük uygulamalı seminer sonunda Teochi Uygulayıcı Sertifikası verilir. Seminere katılanlar hemen uygulama yapmaya başlayabilirler.

Detaylı bilgi ve kayıt için: 0544 449 6060 - 0533 657 3297

Neoma Gelişim
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square