Teochi kim olduğumuzu hatırlamamızı sağlayan ve varlığımızın tüm boyutlarıyla bağlantı kurmamızı sağlayan bir enerji alanı oluşturur. 
Bu alanın içinde enerji bedenimizdeki blokajlar çözülür, çakra-aura sistemimiz ve enerji meridyenlerimiz dengelenir ve kaynakla bağlantı kurmamızı sağlayan yeni enerji meridyenleri aktive edilir. 
Böylelikle evren neye ihtiyacımız varsa bize onu verir. Bu, kuantum alanda işleyen bir dengelenme, şifa ve tekamül sürecinin başlangıcıdır. 
Teochi Temel Seviye Eğitimi ile enerji alanının oluşturulması, çakraların dengelenmesi, enerji blokajlarının çözülmesi, ying-yang dengesinin oluşturulması gibi uygulamaları öğrenirsiniz. 
Uygulama alan kişinin enerji bedeni, ruhsal bütünlüğüne tekrar ulaşmasını sağlayacak şekilde arınır ve dengelenir. 
Teochi uygulaması kısa orta ve uzun vadeli kalıcı etkiler sağlayan, kişinin farkındalık ve bakış açısının genişlemesini sağlayan ve ruhsal gelişim sürecini destekleyip hızlandıran açılımlar sağlar. 
Fiziksel, zihinsel ve duygusal alanda kişinin kendi iyileşme mekanizmalarının harakete geçmesini sağlar. 
Bir günlük temel eğitimi alanlar, Teochi'nin daha ileri uygulamalarını öğrenmek için ileri seviye eğitimine katılabilirler. 

İleri Seviye Eğitimi, Temel Seviye Eğitimi'ni başarıyla tamamlamış uygulayıcıların başvurusu ve eğitmenin onayı ile gerçekleşir. 

Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen arayın: 0533 657 32 97

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Clean