Ruhumuz bu dünyada bedenlenirken gerçek kimliğimizle ilgili bilgiyi bilincimize taşımamayı seçti, kim olduğumuzu unutarak geldik. Bunun direkt bir sonucu olarak, alt benliğimizin bir parçası haline geldik.

 

Benliğimiz olarak bildiğimiz o parçamız (kişiliğimiz) bizim benliğimizin tümünün sadece küçük bir parçası... 
Parçalanmış, bölünmüş ve bütünden ayrılmış bir benlik algısıyla yola devam ettikçe, daha da parçalara bölündük. Yaptığımız seçimler, bilinçli ya da bilinç dışı kararlarımız, travmatik hayat tecrübelerimiz veya kendimizi yargıladığımız tecrübelerimizle ruhsal bütünlüğümüzü yitirdik ve ruhumuzun parçalarını bu deneyimlerin içinde bıraktık. 

 

Hayatımızda istediğimiz gibi gitmeyen tüm kısımlar bu parçalanmanın gerçek yansımasıdır. 

 

Fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığımızı, dengemizi ve yaşam enerjimizi bu bütünlüğün dışında bulamayız.

 

Şimdi benliğimizin kayıp parçalarıyla birleşebileceğimiz, kendi bütünsel varoluşumuzu gerçekleştirebileceğimiz ve var olan her şeyle tekrar bağlantı kurabileceğimiz bir eşikteyiz.
 

Teochi  ruhsal yaralarımızı, duygusal ve zihinsel blokajlarımızı, birlik bilinci ve koşulsuz sevginin bakış açısından şifalandırmamızı sağlar. Teochi ile bir enerji alanı kurarız ve bu "alan"ın içinde fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak arınmamız gerekenlerden arınırız ve dengeye ulaşabilmek için ihtiyaç duyduğumuz enerji ve frekans spekturumundan besleniriz. Bunu yaparken ruhsal anatomimizi oluşturan üç farklı enerji sistemi üzerinde çalışırız. Bu sistemler çakra-aura sistemi,  meridyen sistemi ve axiatonal sistemdir.

 

Bu sistemlerin arınması, onarılması ve enerji akışının dengelenmesinin  hayatımıza yansıması daha fazla sağlık, dinginlik, huzur, içsel barış, farkındalık, değişim ve derin seviyede bir anlayıştır. 

 

Teochi eğitimleri iki günlük "Uygulayıcı Eğitimi" ve iki günlük "Uzman Uygulayıcı Eğitimi"nden oluşur. Eğitimler kadim ruhsal bilgiler ve kuantum fiziğinin işleyiş dinamiklerini de içeren bir şifa, sevgi ve bilgi alanında gerçekleşir. İki günlük Uygulayıcı Eğitiminin ilk gününde kalp çakrası, epifiz-hipofiz ve avuç içi çakralarınız aktive edilir ve enerjiye uyumlanırsınız. Ruhsal anatomimizin  çakra-aura sistemi ve meridyen sistemi gibi bölümleri üzerinde  arınma, dengelenme ve şifalanma tekniklerinini öğrenirsiniz.   İkinci gün ise dünyanın ley hatlarıyla bağlanmamızı sağlayan, var oluşun tüm katmanlarıyla bağlantımızı güçlendirecek olan bir aktivasyonla, ruhsal anatomimizin axial ağı üzerinde çalışma tekniklerini öğrenirsiniz.  İkinci gün astral şifa teknikleri üzerinde yapacağımız uygulama teknikleri ile devam eder. Katılımcılara uygulayıcı sertifikası verilir ve Teochi ismiyle enerji koçluğu seansları yapabilirler. 

İlk aşama eğitimini alanlar evrensel yasalar ve ilahi akışa teslimiyet içinde şifaya, sevgiye ve bilgiye kanal olmayı öğrenirler. 

İki günlük eğitim süresince ve sonrasında farkında olmadığınız, kullanmadığınız ya da reddettiğiniz gücünüz, yetenekleriniz ve potansiyeliniz ortaya çıkar. Uygulayıcı olarak "alan"ın içinde olduğumuz için biz de uygulama yaptığımız kişiyle birlikte dönüşürüz. 

Teochi Eğitimleri Uygulayıcı Eğitimi'nden sonra alınan iki günlük Uzmanlık Eğitimi ile devam eder. Uzmanlık Eğitimi, kendi kişisel gücümüzü arttırmak ve astral şifa teknikleri üzerinde uzmanlaşmamızı sağlayan teknikler içerir. Katılımcılara Uzman Uygulayıcı sertifikası verilir ve Teochi ismiyle profesyonel enerji koçluğu çalışmaları yapabilirler. 

Teochi uygulaması kısa orta ve uzun vadeli kalıcı etkiler sağlayan, kişinin farkındalık ve bakış açısının genişlemesini sağlayan ve ruhsal gelişim sürecini destekleyip hızlandıran açılımlar sağlar. 

Fiziksel, zihinsel ve duygusal alanda kişinin kendi iyileşme mekanizmalarını harekete geçirir.