logo.png

Theta Healing Vianna Stibal'in geliştirdiği bir meditasyon ve bilinçaltı terapisi tekniğidir. Tekniğin içerisinde kullanılan  araçlarla hayatınızın her alanında köklü değişiklikler  yapmak, yaşadığınız her türden probleme çözümler üretmek ve kendi en yüksek potansiyelinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Bu tekniği öğrenerek beyin dalgalarını theta frekansında tutmayı öğrenirsiniz. Beynimizden yayılan dört temel frekansdan biri olan theta frekansı, bilinçaltımızda bulunan ve hayatımızı sınırlayan, kısıtlayan ve problemlere neden olan kök inançların ve olumsuz  kayıtların değiştirildiği frekanstır.

 

Bu kök inançların ve olumsuz kayıtların değiştirilmesi sayesinde hayatımızda kendini tekrarlayan, sağlığımızı ve mutluluğumuzu bozan, hayatı daha sınırlı yaşamamıza neden olan bilinçaltı kayıtlardan özgürleşmiş oluruz. Bunların yerine daha fazla sağlık, bolluk, mutluluk ve başarı sağlayan inanç kalıpları ve hisler yükleyebiliriz. 

ThetaHealing® programları, DNA aktivasyonu, sezgisel beden taraması, yaratıcı kaynağa bağlanma, bedeni her türlü toksik etkiden arındırma, isteklerin tezahür ettirilmesi, hücresel hafızanın değiştirilmesi, bolluk ve bereket yaratımı, ideal kiloya ulaşma, ilişkileri şifalandırma gibi bir çok farklı uygulama içerir.

  

Neoma Gelişim'de Master Eğitmen Sanem Özcan'dan alabileceğiniz Uluslararası Theta Healing Enstitüsü Sertifika Programları aşağıdaki gibidir:

 

  • ThetaHealing® Basic DNA - Temel Seviye Programı

  • ThetaHealing® Advanced DNA - İleri Seviye Programı

  • ThetaHealing® Dig Deeper -  Derin Kazma Programı

  • ThetaHealing® Manifesting and Abundance - Bolluk ve Yaratım Programı

  • ThetaHealing® RHYTHM to a Perfect Weight - İdeal Kilo Programı

  • ThetaHealing® Growing Your Relationship - İlişkileri Geliştirme Programı

  • ThetaHealing® Rainbow Children Kids - Gökkuşağı Çocukları Programı

 

Theta Healing  seansları ve eğitimleri ile ilgili bilgi ve randevu almak için 0544 449 6060 nolu telefondn bize ulaşabilirsiniz.